Web
Analytics


1993 yılından beri çantacılık sektöründeki yerini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeye devam eden firmamız,  Türkiyenin yedi bölgesinde  hizmet veren ve bunu başarmış olan firmamız bugün yurdun her noktasına kesintisiz hizmet vermenin haklı gururu ve onurunu, siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla yaşamaktadır.

 

Her türlü olumlu yeniliğe ve değişime ayak uydurmayı başarmış olan firmamız standart ticari ilişkilerini birlik ve beraberlik içerisinde gayret gösterip; çevreyle iletişimi daha ileri seviyelere çıkararak güzel ve huzurlu bir şekilde sürdürmektedir.

 

Yakalamış olduğu trendi daimi kılmak adına fabrikasyon ve hizmet entegresini en üst seviyede tutabilmek için üretim, muhasebe, ithalat ve ihracat departmanlarını kendi bünyesinde tek çatı altında tek merkezi yönetim olarak birleştirmiş ve bunu müşterilerine hizmet kalitesi olarak yansıtmış bulunmaktadır.

 

Firma olarak vizyonumuz; her daim kaliteli mal ve ürün çeşitlerini bünyesinde bulundurup, kalitesini dünya standartlarına taşıyarak tüm üretimini tamamen dışarıya bağlı kalmaksızın, yurtiçinde kaliteli ürün tedariki ile imal edip değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır.